Вашите лоши спомени оставете ги попат од дома до кај нас. Дозволете НИЕ први да ви посакаме многу здравје, среќа и бериќет во Новата 2019 година.

Повелете во најлуксузниот хотел во градот под Царевите Кули во Хотел Глигоров - Струмица, да ставиме печат на старата година и да завртиме нов бел лист за почеток на новата 2019 година.

Во пријатна атмосфера со богата гозба и екстра забава која ќе ни ја приреди Болеро Бенд. Ви Гарантираме магични моменти.

Резервирајте на: 034/344 - 600 или на
емаил: info@gligorov.com.mk

Ве очекуваме.

Хотелот има еднокреветни и двокреветни соби, сјут-апартмани, луксузен бизнис апартман и еден претседателски апартман.
Секоја соба е опремена со клима-уред, безжичен интернет, директна телефонска линија, кабелска телевизија, бања со туш-кабина и џакузи, а најлуксузните соби имаат и парни бањи.
Секоја различна боја има своја различна приказна, која може да биде Ваша!

Ние ја правиме разликата!

Хотел "Глигоров" располага со сауна и фитнес-сала со гардероба и туш-кабини. Престојот во хотелот нека Ви биде и потреба, но и задоволство.

Почувствувајте се поинаку.