Гламурозен комфорт од 140 метри квадратни со посебна канцеларија со капацитет од 20 лица. Апартманот исто така располага со дневен престој за гости и посебно одделена спална соба. Бањата располага со Хидромасажер опремен со радио и телевизија.

Димензии на кревет 200 х 180

Квадратура:180m2

Собата располага со

  • Централно ладење и греење
  • Кабловска телевизија
  • Бесплатен интернет
  • Дигитален сеф
  • Минибар
  • Туш
  • Џакузи када
  • Фен
  • Телефон